zaloguj wp

Baza wiedzy

Znaleziony temat: zaloguj wp

Jak zalogować się na popularne strony internetowe?

W dzisiejszych czasach większość z nas korzysta z różnych stron internetowych, takich jak Facebook, Onet czy Ceneo. Aby móc z nich korzystać, musimy się zalogować. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak zalogować się na najpopularniejsze strony internetowe.

1. Facebook
Facebook to największy portal społecznościowy na świecie. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.facebook.com i wpisać swoje dane logowania – adres e-mail lub numer telefonu oraz hasło. Jeśli nie masz jeszcze konta na Facebooku, możesz je założyć, klikając na przycisk „Zarejestruj się”.

2. Onet
Onet to jeden z największych polskich portali internetowych. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.onet.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

3. Ceneo
Ceneo to popularny serwis porównujący ceny produktów. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.ceneo.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

4. Skąpiec
Skąpiec to kolejny serwis porównujący ceny produktów. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.skapiec.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

5. Gadu-Gadu
Gadu-Gadu to popularny komunikator internetowy. Aby się zalogować, należy pobrać i zainstalować program Gadu-Gadu na swoim komputerze. Następnie należy wpisać swój numer GG oraz hasło.

6. WP
WP to polski portal internetowy. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.wp.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

7. PUP
PUP to portal umożliwiający przesyłanie plików. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.pup.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

8. Meta
Meta to wyszukiwarka internetowa. Aby się zalogować, należy przejść na stronę www.meta.pl i kliknąć w przycisk „Zaloguj się” znajdujący się w prawym górnym rogu strony. Następnie należy wpisać swój adres e-mail oraz hasło.

Podsumowanie
Jak widać, logowanie się na popularne strony internetowe jest bardzo proste. Wystarczy wpisać swoje dane logowania i już możemy korzystać z serwisów, które oferują. Pamiętajmy jednak, żeby nie udostępniać swoich danych logowania innym osobom i regularnie zmieniać hasła.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: zaloguj wp

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments