wp mail smtp

Baza wiedzy

Znaleziony temat: wp mail smtp

Poradnik: Jak skonfigurować WP Mail SMTP dla różnych serwisów pocztowych?

Jeśli prowadzisz stronę internetową opartą na WordPressie, prawdopodobnie korzystasz z pluginu WP Mail SMTP, który pozwala na wysyłanie wiadomości e-mail z Twojej strony. Jednakże, aby plugin działał poprawnie, musisz skonfigurować go zgodnie z wymaganiami Twojego serwisu pocztowego. W tym artykule przedstawimy kroki, jakie należy podjąć, aby skonfigurować WP Mail SMTP dla różnych serwisów pocztowych.

1. WP

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego WP, konfiguracja WP Mail SMTP jest bardzo prosta. Wystarczy przejść do ustawień pluginu i wybrać opcję „Other SMTP” w polu „Mailer”. Następnie wpisz dane swojego konta pocztowego WP, takie jak adres e-mail i hasło. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.wp.pl”, a w polu „SMTP Port” wpisz „465”. W polu „Encryption” wybierz opcję „SSL”.

2. Onet

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego Onet, konfiguracja WP Mail SMTP jest podobna do konfiguracji dla WP. W polu „Mailer” wybierz opcję „Other SMTP”. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.poczta.onet.pl”, a w polu „SMTP Port” wpisz „465”. W polu „Encryption” wybierz opcję „SSL”. W polu „Username” wpisz swój adres e-mail Onet, a w polu „Password” wpisz swoje hasło.

3. FB PUP

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego FB PUP, konfiguracja WP Mail SMTP jest trochę bardziej skomplikowana. W polu „Mailer” wybierz opcję „Other SMTP”. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.poczta.fbpup.pl”, a w polu „SMTP Port” wpisz „587”. W polu „Encryption” wybierz opcję „TLS”. W polu „Username” wpisz swój adres e-mail FB PUP, a w polu „Password” wpisz swoje hasło. W polu „From Email” wpisz swój adres e-mail, a w polu „From Name” wpisz swoje imię i nazwisko.

4. Facebook

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego Facebook, konfiguracja WP Mail SMTP jest bardzo prosta. W polu „Mailer” wybierz opcję „Other SMTP”. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.facebook.com”, a w polu „SMTP Port” wpisz „465”. W polu „Encryption” wybierz opcję „SSL”. W polu „Username” wpisz swój adres e-mail Facebook, a w polu „Password” wpisz swoje hasło.

5. Home

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego Home, konfiguracja WP Mail SMTP jest podobna do konfiguracji dla WP. W polu „Mailer” wybierz opcję „Other SMTP”. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.poczta.home.pl”, a w polu „SMTP Port” wpisz „465”. W polu „Encryption” wybierz opcję „SSL”. W polu „Username” wpisz swój adres e-mail Home, a w polu „Password” wpisz swoje hasło.

6. Ceneo

Jeśli korzystasz z serwisu pocztowego Ceneo, konfiguracja WP Mail SMTP jest bardzo prosta. W polu „Mailer” wybierz opcję „Other SMTP”. W polu „SMTP Host” wpisz „smtp.poczta.ceneo.pl”, a w polu „SMTP Port” wpisz „465”. W polu „Encryption” wybierz opcję „SSL”. W polu „Username” wpisz swój adres e-mail Ceneo, a w polu „Password” wpisz swoje has

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: wp mail smtp

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments