urodziny na fb

Baza wiedzy

Znaleziony temat: urodziny na fb

Urodziny na Facebooku – jak zrobić to dobrze?

Urodziny na Facebooku to coraz popularniejszy sposób na przypomnienie o swoim święcie i otrzymanie życzeń od znajomych. Jednak jak zrobić to dobrze, aby nie wyjść na zbyt nachalnego lub nie zanudzić swoich znajomych? Oto kilka porad:

1. Ustawienie daty urodzin na Facebooku

Przede wszystkim warto ustawić datę swoich urodzin na Facebooku. Dzięki temu system automatycznie wyśle powiadomienie o Twoich urodzinach do Twoich znajomych. Możesz to zrobić w ustawieniach swojego profilu.

2. Nie przesadzaj z ilością postów

Nie ma potrzeby, aby co kilka godzin publikować posty z okazji swoich urodzin. Wystarczy jeden post, w którym podziękujesz za życzenia i wyrazisz swoją radość z okazji święta.

3. Odpowiedz na życzenia

Jeśli ktoś złoży Ci życzenia z okazji urodzin, warto na nie odpowiedzieć. Możesz napisać krótkie podziękowanie lub przesłać emotikonkę z uśmiechem.

4. Nie oczekuj od wszystkich życzeń

Nie każdy z Twoich znajomych będzie pamiętał o Twoich urodzinach. Nie warto się tym przejmować i oczekiwać życzeń od każdej osoby na liście znajomych.

5. Nie spamuj znajomych

Nie wysyłaj prywatnych wiadomości z prośbą o życzenia lub przypominajek o swoich urodzinach. Może to zirytować Twoich znajomych i zniechęcić ich do składania życzeń.

6. Nie przesadzaj z ilością informacji o swoich urodzinach

Nie ma potrzeby, aby podawać szczegółowe informacje o swoich urodzinach, takie jak miejsce urodzenia czy godzina narodzin. Wystarczy podać datę i wyrazić swoją radość z okazji święta.

Podsumowując, urodziny na Facebooku to świetny sposób na przypomnienie o swoim święcie i otrzymanie życzeń od znajomych. Warto jednak pamiętać o umiarze i nie przesadzać z ilością postów czy informacji o swoich urodzinach.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: urodziny na fb

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments