urodziny na fb jak sprawdzić

Baza wiedzy

Znaleziony temat: urodziny na fb jak sprawdzić

Urodziny na Facebooku – jak sprawdzić?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Dzięki niej możemy pozostać w kontakcie z naszymi znajomymi, rodziną i innymi ludźmi, którzy są dla nas ważni. Jedną z funkcji, które oferuje nam Facebook, są urodziny naszych znajomych. Jak jednak sprawdzić, kiedy mają one urodziny?

1. Przeglądając swoją stronę główną

Najprostszym sposobem na sprawdzenie urodzin naszych znajomych jest przeglądanie naszej strony głównej na Facebooku. W prawym górnym rogu ekranu znajduje się sekcja „Urodziny”, w której wyświetlane są osoby, które mają urodziny w danym dniu. Możemy również kliknąć na przycisk „Zobacz wszystkie”, aby zobaczyć listę wszystkich urodzin naszych znajomych w danym miesiącu.

2. Korzystając z aplikacji Facebook na smartfonie

Jeśli korzystamy z aplikacji Facebook na smartfonie, również możemy sprawdzić urodziny naszych znajomych. Wystarczy kliknąć na trzy poziome kreski w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie wybrać sekcję „Urodziny”. Tam znajdziemy listę osób, które mają urodziny w danym dniu.

3. Przeglądając profil naszego znajomego

Jeśli chcemy sprawdzić, kiedy ma urodziny konkretny nasz znajomy, możemy zajrzeć na jego profil na Facebooku. Tam znajdziemy informacje o jego urodzinach, jeśli oczywiście podał je w swoim profilu.

4. Korzystając z aplikacji zewnętrznych

Oprócz samego Facebooka istnieją również aplikacje zewnętrzne, które pozwalają nam na sprawdzenie urodzin naszych znajomych. Przykładami takich aplikacji są na przykład „Birthday Reminder for Facebook” czy „Birthday Calendar for Facebook”. Wystarczy pobrać i zainstalować taką aplikację na naszym smartfonie, a następnie połączyć ją z naszym kontem na Facebooku.

Podsumowanie

Jak widać, sprawdzenie urodzin naszych znajomych na Facebooku jest bardzo proste. Możemy to zrobić na kilka sposobów – przeglądając naszą stronę główną, korzystając z aplikacji Facebook na smartfonie, zajrzyj na profil naszego znajomego lub skorzystać z aplikacji zewnętrznych. Dzięki temu zawsze będziemy pamiętać o urodzinach naszych bliskich i złożymy im najlepsze życzenia.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: urodziny na fb jak sprawdzić

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments