podcast onet

Baza wiedzy

Znaleziony temat: podcast onet

Jak słuchać podcastów Onet, PUP i innych na różnych platformach?

Podcasty stały się bardzo popularne w ostatnich latach. To świetny sposób na zdobycie wiedzy, rozrywkę czy po prostu relaks. Na rynku jest wiele platform, na których można słuchać podcastów, takich jak Onet, PUP czy Ceneo. W tym artykule przedstawimy, jak słuchać podcastów na różnych platformach.

Onet

Podcasty Onet można słuchać na stronie internetowej Onet.pl, w aplikacji mobilnej Onet oraz na platformie Spotify. Wystarczy wejść na stronę Onet.pl, wybrać zakładkę „Podcasty” i wybrać interesujący nas program. Można też pobrać aplikację Onet, w której również znajduje się sekcja „Podcasty”. Jeśli preferujemy słuchanie podcastów na Spotify, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę programu, który nas interesuje.

PUP

Podcasty PUP można słuchać na stronie internetowej PUP.fm, w aplikacji mobilnej PUP oraz na platformie Spotify. Wystarczy wejść na stronę PUP.fm, wybrać interesujący nas program i kliknąć przycisk „Odtwórz”. Można też pobrać aplikację PUP, w której również znajduje się sekcja „Podcasty”. Jeśli preferujemy słuchanie podcastów na Spotify, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę programu, który nas interesuje.

Ceneo

Podcasty Ceneo można słuchać na stronie internetowej Ceneo.pl oraz w aplikacji mobilnej Ceneo. Wystarczy wejść na stronę Ceneo.pl, wybrać zakładkę „Podcasty” i wybrać interesujący nas program. Można też pobrać aplikację Ceneo, w której również znajduje się sekcja „Podcasty”.

Skąpiec

Podcasty Skąpiec można słuchać na stronie internetowej Skąpiec.pl oraz w aplikacji mobilnej Skąpiec. Wystarczy wejść na stronę Skąpiec.pl, wybrać zakładkę „Podcasty” i wybrać interesujący nas program. Można też pobrać aplikację Skąpiec, w której również znajduje się sekcja „Podcasty”.

Gadu-Gadu

Podcasty Gadu-Gadu można słuchać na stronie internetowej Gadu-Gadu.pl oraz w aplikacji mobilnej Gadu-Gadu. Wystarczy wejść na stronę Gadu-Gadu.pl, wybrać zakładkę „Podcasty” i wybrać interesujący nas program. Można też pobrać aplikację Gadu-Gadu, w której również znajduje się sekcja „Podcasty”.

Meta

Podcasty Meta można słuchać na stronie internetowej Meta.fm oraz na platformie Spotify. Wystarczy wejść na stronę Meta.fm, wybrać interesujący nas program i kliknąć przycisk „Odtwórz”. Jeśli preferujemy słuchanie podcastów na Spotify, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę programu, który nas interesuje.

Podsumowanie

Podcasty to świetny sposób na zdobycie wiedzy, rozrywkę czy po prostu relaks. Na rynku jest wiele platform, na których można słuchać podcastów, takich jak Onet, PUP czy Ceneo. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę internetową lub pobrać aplikację mobilną, aby móc słuchać ulubionych programów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: podcast onet

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments