ketonal ceneo

Baza wiedzy

Znaleziony temat: ketonal ceneo

Ketonal – jak działa, na co pomaga i ile kosztuje?

Ketonal to lek przeciwbólowy, który stosowany jest w przypadku bólu o różnym pochodzeniu. Działa przede wszystkim przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Warto jednak pamiętać, że jest to lek, który należy stosować z umiarem i zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.

Ketonal – na co pomaga?

Ketonal stosowany jest w przypadku bólu o różnym pochodzeniu. Najczęściej stosowany jest w przypadku bólu zęba, bólu mięśni i stawów, bólu głowy oraz bólu menstruacyjnego. Działa przede wszystkim przeciwzapalnie i przeciwbólowo, dzięki czemu szybko łagodzi dolegliwości bólowe.

Ketonal – jak działa?

Ketonal działa przede wszystkim przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Hamuje produkcję enzymów, które powodują stan zapalny oraz blokuje przewodzenie impulsów bólowych do mózgu. Dzięki temu szybko łagodzi dolegliwości bólowe.

Ketonal – jak stosować?

Ketonal należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Zazwyczaj dawka wynosi 1-2 tabletki dziennie, przyjmowanych po posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dawki, ponieważ może to prowadzić do poważnych skutków ubocznych.

Ketonal – ile kosztuje?

Cena Ketonalu zależy od formy i dawki leku. W aptekach można kupić Ketonal w postaci tabletek, kapsułek oraz żelu. Cena tabletek Ketonal wynosi około 15-20 złotych za opakowanie 20 sztuk. Cena kapsułek Ketonal wynosi około 25-30 złotych za opakowanie 20 sztuk. Cena żelu Ketonal wynosi około 20-25 złotych za opakowanie 50 gramów.

Podsumowanie

Ketonal to lek przeciwbólowy, który stosowany jest w przypadku bólu o różnym pochodzeniu. Działa przede wszystkim przeciwzapalnie i przeciwbólowo, dzięki czemu szybko łagodzi dolegliwości bólowe. Należy jednak pamiętać, że jest to lek, który należy stosować z umiarem i zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Cena Ketonalu zależy od formy i dawki leku.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: ketonal ceneo

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments