facebook jak usunąć relacje

Baza wiedzy

Znaleziony temat: facebook jak usunąć relacje

Facebook – jak usunąć relacje?

Facebook to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. Umożliwia ona użytkownikom dzielenie się swoimi myślami, zdjęciami, filmami oraz nawiązywanie kontaktów z innymi ludźmi. Jednym z elementów, których można używać na Facebooku, są relacje. Są to połączenia między dwoma użytkownikami, które pozwalają na łatwe śledzenie aktywności drugiej osoby. Jednak czasami zdarza się, że chcemy usunąć taką relację. W tym artykule przedstawimy krok po kroku, jak to zrobić.

1. Wejdź na swoją stronę główną na Facebooku.

2. Kliknij na ikonę „Ustawienia” w prawym górnym rogu ekranu.

3. Wybierz „Ustawienia prywatności” z rozwijanego menu.

4. Przewiń w dół do sekcji „Jak ludzie znajdują i kontaktują się z tobą”.

5. Kliknij na „Zarządzaj relacjami”.

6. Znajdź osobę, z którą chcesz usunąć relację.

7. Kliknij na „Usuń relację”.

8. Potwierdź usunięcie relacji, klikając „Usuń”.

I to wszystko! Relacja została usunięta. Teraz nie będziesz już otrzymywać powiadomień o aktywności tej osoby na swojej stronie głównej. Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na ponowne nawiązanie relacji, możesz to zrobić w każdej chwili, odwiedzając profil osoby i klikając „Dodaj relację”.

Warto pamiętać, że usunięcie relacji nie oznacza, że usunęliśmy znajomego z listy znajomych na Facebooku. Nadal będziemy mieli dostęp do jego profilu i będziemy mogli nawiązywać z nim kontakt. Usunięcie relacji po prostu oznacza, że nie będziemy już otrzymywać powiadomień o jego aktywności na naszej stronie głównej.

Podsumowując, usunięcie relacji na Facebooku jest bardzo proste i zajmuje tylko kilka chwil. Jeśli chcesz zrezygnować z tego elementu na swojej stronie głównej, postępuj zgodnie z powyższymi krokami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: facebook jak usunąć relacje

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments