emotki gadu gadu

Baza wiedzy

Znaleziony temat: emotki gadu gadu

Emotki – jak je używać na różnych platformach?

Emotki to małe obrazki, które służą do wyrażania emocji w internecie. Zostały wprowadzone w latach 90-tych i od tamtej pory stały się nieodłącznym elementem komunikacji online. W dzisiejszych czasach możemy je spotkać na różnych platformach, takich jak Gadu-Gadu, Onet, Facebook, PUP czy Ceneo. W tym artykule dowiesz się, jak używać emotek na poszczególnych serwisach.

Gadu-Gadu

Gadu-Gadu to polski komunikator internetowy, który jest popularny od wielu lat. Aby użyć emotek w Gadu-Gadu, wystarczy kliknąć na ikonkę z uśmiechem, która znajduje się w oknie rozmowy. Następnie wybieramy interesującą nas emotkę i klikamy na nią. W ten sposób emotka zostanie wstawiona do naszej wiadomości.

Onet

Onet to popularny portal internetowy, na którym również możemy używać emotek. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na ikonkę z uśmiechem, która znajduje się w oknie rozmowy lub komentarza. Następnie wybieramy interesującą nas emotkę i klikamy na nią. Emotka zostanie automatycznie wstawiona do naszej wiadomości lub komentarza.

Facebook

Facebook to największy serwis społecznościowy na świecie, na którym również możemy używać emotek. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na ikonkę ze śmieszną buźką, która znajduje się w oknie rozmowy lub komentarza. Następnie wybieramy interesującą nas emotkę i klikamy na nią. Emotka zostanie automatycznie wstawiona do naszej wiadomości lub komentarza.

PUP

PUP to polski portal społecznościowy, na którym również możemy używać emotek. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na ikonkę z uśmiechem, która znajduje się w oknie rozmowy lub komentarza. Następnie wybieramy interesującą nas emotkę i klikamy na nią. Emotka zostanie automatycznie wstawiona do naszej wiadomości lub komentarza.

Ceneo

Ceneo to polski portal porównujący ceny produktów. Na Ceneo również możemy używać emotek. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć na ikonkę z uśmiechem, która znajduje się w oknie komentarza. Następnie wybieramy interesującą nas emotkę i klikamy na nią. Emotka zostanie automatycznie wstawiona do naszego komentarza.

Podsumowanie

Emotki to nieodłączny element komunikacji online. Na każdej z wymienionych platform możemy używać emotek, aby wyrazić swoje emocje. Wystarczy kliknąć na ikonkę z uśmiechem, wybrać interesującą nas emotkę i kliknąć na nią. Emotka zostanie automatycznie wstawiona do naszej wiadomości lub komentarza.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: emotki gadu gadu

0 0 votes
Daj Ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments